خبری خوش برای آسیاتکی ها، ارزان سفر کنید.

خبر خوش برای آسیاتکی ها، ارزان سفر کنید !

بر اساس توافقات صورت گرفته با آژانس مسافرتی آریادخت گشت نوین، مشترکین سرویس های ADSL آسیاتک از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۲تا تاریخ ۹۸/۱۲/۲۱۹ با مراجعه به باشگاه مشتریان در سایت www.ecare.asiatech.ir ، با صرف ۱۰ امتیاز، از تخفیفات استثنایی برای خرید تورهای گردشگری جذاب یک روزه و دو روزه داخلی متنوعی بهره مند شوند .

روش خرید تور واستفاده از تخفیفات به شرح زیر می باشد :

مشترکین آسیاتک تورگردشگری مورد نظر خود را انتخاب مینمایند. (اطلاعات تورها به همراه میزان تخفیف در هر سفر، در همین قسمت اطلاع رسانی خواهد شد، ضمن اینکه با تماس با آزانس مسافرتی آریادخت گشت نوین شماره های۸۸۵۱۱۵۷۴ و ۸۸۵۱۱۵۳۴ نیز می توانند از تورهای داخلی به همراه تخفیفات در نظر گرفته برای مشترکین آسیاتک مطلع شوند.)
به ازای هربار سفر (بدون محدودیت تعداد همراهان ) دریافت یک عدد کد تخفیف از باشگاه مشتریان کافی است.
تخفیف مورد نظر به ازای هر مسافر درنظر گرفته خواهد شد. (برای مثال: اگر تور انتخابی شما مبلغ ۲۰.۰۰۰ تومان تخفیف برای مشترکین آسیاتک داشته باشد تنها با دریافت یک کد تخفیف از باشگاه مشترکین آسیاتک مبلغ ۲۰.۰۰۰ تومان به ازای هر یک از همسفران، لحاظ خواهد شد.)
توجه: شرکت آسیاتک مسئولیتی در قبال کیفیت برگزاری تورهای گردشگری نداشته و کلیه مسئولیت های مربوط به اجرای تور بر عهده آزانس مسافرتی آریادخت گشت نوین خواهد بود .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برخی از تورهای گردشگری و میزان تخفیفات اینجا کلیک نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *