شرکت توان دید آتی درسال۱۳۹۳، به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT، تاسیس گردید و در طی مدتی کوتاه با پشتکار و تلاش فراوان توانست نمایندگی شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی را برای خود به ارمغان بیاورد.

این شرکت در سال ۱۳۹۷ با توجه به سیاست توسعه زمینه فعالیتهای خود، در جهت ارائه خدمات توانست نمایندگی شرکت انتقال داده های آسیاتک را با توجه به مجوز اخذ شده از سوی سازمان تنظیم مقررات، به شماره ۱۶-۹۴-۱۰۰ جهت ارائه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده را کسب نماید.
شرکت انتقال داده های آسیاتک همچنین موافقت اصولی اپراتور موبایل مجازی از سازمان تنظیم مقررات رادیویی- MVNO به شماره ۵۳۰۷۱-۱۰۲ در سال ۹۵ جهت انعقاد قرارداد با اپراتورهای میزبان به عنوان اپراتور مجازی موبایل نوع اول (Full MVNO) را کسب کرده است.

با توجه به نیاز به اخذ مجوز ” ارائه خدمات باند پهن ثابت روی بستر سیم کارت TD-LTE ” آسیاتک در قالب کنسرسیوم فناوران موفق به اخذ مجوز بهره برداری از فرکانس ۲۶۰۰ بمدت ۱۰ سال گردیده است.

شرکت توان دید آتی با افتخار ، تمام نیروی خود را، در راستای رسیدن به اهداف والای شرکت انتقال داده های آسیاتک بکار گرفته و امیدوار است بتواند بعنوان نماینده ی‌ این شرکت همراه خوبی در این مسیر باشد تا همواره با اتکا به خداوند متعال قدمی موثری در جهت انتقال تکنولوژی و ایجاد اشتغال با بهره گیری از نیروهای جوان ، متعهد و باتجربه بومی بردارد.