۱۰۰خرید کتاب صوتی از سایت و اپلیکیشن نوار

با گوش دادن به کتاب صوتی از وقت خود بهترین استفاده را ببرید

پیرو توافقات صورت گرفته با  مجموعه  نوار www.navaar.ir مشترکین سرویس های ADSL آسیاتک در سراسر کشور، از تاریخ  ۹۸/۰۵/۱۵ تا تاریخ ۹۸/۰۹/۳۰ با مراجعه به باشگاه مشتریان آسیاتک در پنل کاربری خود، با صرف ۱۰ امتیاز، می توانند از تخفیف های در نظر گرفته برای خرید کتاب های صوتی نوار در دو دسته زیر و بنا به نیاز خود استفاده نمایند.

عنوان

توضیحات

امتیاز

 تاریخ موجود بودن

نوار پین تخفیف ۳۰درصدی  برای استفاده بر روی تمامی عناوین کتاب های صوتی

۹۸/۰۹/۳۰

پین تخفیف ۵۰درصدی  برای خرید اشتراک یک ماهه از طریق اپلیکیشن نوار

۱۰

۹۸/۰۹/۳۰

نکته : چنانچه هریک از محتواهای صوتی ارائه شده به صورت پیش فرض تخفیف داشته باشد کد تخفیف دریافتی روی محصول مورد نظر قابل اعمال نیست.

سایت نوار

لذت گوش دادن به کتاب

شنیدن داستان ها و قصه ها، به دست آوردن اطلاعات جدید و خواندن کتاب به طور کلی، علاوه بر اینکه ما را به آدم های خوشحال تری تبدیل می کند و احساسات و تفکرمان را به جریان می اندازد، باعث می شود که پیشرفت کنیم و راه و چاه زندگی توی این دنیای شلوغ را هم یاد بگیریم تا دنیای بهتری داشته باشیم.

اما همین زندگی شلوغ باعث شده تا وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشیم. نوار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و کسب و کار و هر چیز خوب دیگه ای را برای شما شنیدنی و جذاب می کند. اینگونه شما می توانید همیشه و همه جا با گوش دادن به کتاب های صوتی، یاد بگیرید، شگفت زده بشوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. مثلا موقع پیاده روی روزانه، توی مترو، تاکسی و اتوبوس، زمان مسافرت ها، موقع رسیدگی به کارهای خانه، قبل از خواب و یا هر وقت دیگه ای می توانید از شنیدن کتاب لذت ببرید.

نوار با همکاری ناشرین و گوینده های حرفه ای و با حفظ حقوق مولفین و مترجمین برای شما بهترین محتواهای صوتی را آماده می کند و امیدوار است که به عنوان یک دوست خوب در لحظه های زندگی شما حضور داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *