اعلام نتایج ارزیابی اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت

اعلام نتایج ارزیابی اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت و سیار از سوی سازمان رگولاتوری

معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان رگولاتوری از ارزیابی و رتبه‌بندی اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت ثابت، بی‌سیم و تلفن همراه در شش‌ماهه دوم سال ۹۷ خبر داد.
👈در این ارزیابی شرکت‌های شاتل، آسیاتک، رهام داتک، پیشگامان، صبانت، پارس آنلاین، های وب، فن آوا، مخابرات ایران و حلما گستر به ترتیب رتبه‌های یک تا ده را در حوزه خدمات اینترنت ثابت و شرکت‌های ایرانسل و مبین‌نت در حوزه خدمات اینترنت بی‌سیم به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کردند. به گفته مجید حقی در حوزه خدمات اینترنت ثابت ۱۰ اپراتور که دارای بالاترین سهم بازار بودند مورد ارزیابی قرارگرفته‌اند.
👈وی درباره شاخص‌های ارزیابی اپراتورها تصریح کرد: اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات در دو بعد مشتری با شاخص‌های عملکردی، رضایت مشتری، وضعیت بازار، پشتیبانی مشتری و در بعد رگولاتوری با شاخص‌های میزان پایبندی به قوانین و مقررات، تعهدات توسعه و اجرا، تعهدات مالی و ارزیابی‌های ادارات کل تنظیم مقررات مناطق ارزیابی شده‌اند که البته شاخص‌های بعد مشتری وزن بیشتری دارد.
👈بنا بر گفته معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری رگولاتوری قرار است بازه‌های زمانی ارزیابی اپراتورها کوتاهتر شده و ارزیابی‌های بعدی را به‌صورت فصلی و در بازه زمانی سه‌ماهه انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *