معرفی طاقچه

طاقچه اپلیکیشنی است برای لذت بردن از خواندن و شنیدن کتاب. در این اپلیکیشن به هزاران کتاب رایگان، کتاب صوتی، مجله و روزنامه دسترسی خواهید داشت. طاقچه با صدها ناشر همکاری می‌کند و می‌توانید کتاب‌های الکترونیک و صوتی را به صورت قانونی دانلود کنید. با درست کردن یک حساب کاربری می‌توانید کتاب‌هایتان را در سه دستگاه مختلف به همراه داشته باشید و بخوانید. کتاب خواندن و شنیدن تفریحِ لذت‌بخش ماست و طاقچه این تفریح را آسان کرده است.

معرفی کتابخانه

کتابخانه همگانی طاقچه جایی است شبیه کتابخانه عمومی اما برای کتاب‌های الکترونیک. با عضویت در کتابخانه همگانی به نسخه کامل تمام کتاب‌های موجود در این کتابخانه دسترسی خواهید داشت. بخش مهمی از پرفروش‌ترین کتاب‌های طاقچه با هماهنگی ناشران همکار در این کتابخانه قرار گرفته‌اند و هر روز عنوان‌های جدیدی به این مجموعه اضافه می‌شود. در کتابخانه همگانی با هزینه یک کتاب، امکان خواندن صدها کتاب را خواهید داشت.

طاقچه – آسیاتک

  •  با همکاری‌ بین آسیاتک و طاقچه، ترافیک اینترنت کاربران +ADSL2 آسیاتک که از طاقچه استفاده می‌کنند از تاریخ ۱۱ شهریور تا ۱۱ مهر رایگان خواهد بود. شما می‌توانید با استفاده از این اینترنت رایگان کتاب، مجله، روزنامه و کتاب صوتی دانلود کنید.
  •  فراموش نکنید، برای استفاده از ترافیک رایگان طاقچه به هیچ عنوان از فیلترشکن یا نرم افزار‌های تغییر آی پی استفاده ننمایید.
  •  اعضای باشگاه مشتریان آسیاتک می‌توانند یک هفته رایگان از کتابخانه همگانی طاقچه استفاده کنند. برای استفاده از این امکان به ۱۵ امتیاز نیاز دارند. به دلیل محدود بودنِ این امکان، اولویت با کسانی است که زودتر به باشگاه مراجعه نموده باشند.
  •  برای مشاهده راهنمای گام به گام استفاده از پین کد رایگان کتابخانه همگانی اینجا را کلیک نمائید.

محبوب‌ترین کتاب‌های صوتی طاقچه