رسانه تعاملی (VOD)

آسیاتک در راستای ارائه خدمات فراگیر و بهره مندسازی مشتریان از خدمات جدید با همکاری شرکت های ارائه دهنده سرویس VOD این امکان را فراهم آورده است تا کاربران در هر لحظه از تماشای آنلاین هزاران فیلم سینمایی ، سریال ، موسیقی ، مستند هیجان انگیز و … بهره مند گردند. سرویس های VOD (Video On Demand) سرویس هایی هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند محتوای مورد نظر خود را هر زمان که می خواهند دریافت و تماشا نمایند و این ساده ترین راه برای تماشای آنلاین محتوای مورد علاقه است. در این سرویس تصمیم درخواست کننده مبنای ارائه محتوای مورد نظر است و هر زمان که درخواست نمایش یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی را دارد ، تنها با اتصال به اینترنت و ارائه درخواست خود به محتوای مورد نظر به صورت رایگان یا غیر رایگان دسترسی پیدا می کند.

لذا با انتخاب خدمات هرکدام از سرویس دهندگان همکار آسیاتک که در ذیل معرفی شده اند می توانید سرویس مورد نظر خود را دریافت نمائید.

شایان ذکر است فقط مشترکین سرویس های ADSL آسیاتک امکان بهره مندی از ترافیک رایگان سرویس های VOD را دارند.

حالت های مختلف ارائه سرویس VOD

۱.    از طریق ست آپ باکس : در این روش سیستم‌های VOD تلویزیونی می‌توانند محتویات را از طریق یک ستاپ باکس دریافت کرده و به کاربر این اجازه را می‌دهد تا به صورت آنی محتویات را از یک سرور مرکزی انتخاب و بر روی هر نوع صفحه نمایش شامل تلویزیون ، کامپیوتر یا هر وسیله دیگری تماشا کند.

۲.    از طریق اپلیکیشن یا وب سایت : در این روش محتوا از طریق اپلیکیشن یا وب سایت تحت یک نرم افزار خاص پخش شده و در اختیار کاربر قرار می گیرد.

شرکت انتقال داده های آسیاتک جهت رفاه حال مشترکین با همکاری شرکت های پیشرو در حوزه سرویس های (VOD) اقدام به ارائه این خدمات به مشترکین خود با هر دو روش مذکور نموده است.در این پروژه با استفاده از پروتکل اینترنت و زیرساخت های مختلف مخابراتی، علاوه بر آرشیو فیلم و سریال ، مجموعه گسترده ای از رسانه ها ، محتواها و برنامه های درخواستی (On-Demand) از طریق یک پهنای باند وسیع در اختیار کاربران قرار می گیرد. کاربران می‌توانند با خرید بسته VOD، بدون آنکه بهایی بابت ترافیک اینترنتی بپردازند، هزاران ساعت از محتواهای جذاب را بر روی دستگاه گیرنده خود مشاهده نمایند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات vod به مشترکین آسیاتک

جزئیات سرویس های VOD

سرویس vodنوع اشتراک (ماهانه)مهلت استفاده از ترافیک رایگانطریقه خرید اشتراکوبسایت
فیلم نتیک۱۳۹۸/۱۲/۲۹وب سایت فیلم نتwww.filmnet.ir
تیواروزانه، یک، سه، شش و دوازده۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت تیواwww.tva.tv
کاناپهیک، سه، شش و دوازده-۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت و اپلیکیشین کاناپهwww.kanape.ir
آفرینکروزانه، یک و سه۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت آفرینک و اپلیکیشنwww.afarinak.com
سیمای همراهیک، سه، شش۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت سیمای همراهwww.mobile-tv.ir
سینما مارکتیک، سه، شش۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت سینما مارکتwww.cinemamarket.ir
دیجیتونماهانه، سه ماهه، شش ماهه، یکساله۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت دیجیتونwww.digitoon.ir
زوومروزانه از طریق شارژ سیم کارت۱۳۹۸/۱۲/۲۹اپلیکیشن زوومwww.zoom.irancell.ir
فامیک ماهه (دو بسته متفاوت)۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت فامhttps://www.fam.ir/
فیلمایک ، سه ، شش ، دوازده۱۳۹۸/۱۲/۲۹وبسایت فیلماhttp://filmaa.ir/pages/landing/asiatechv۲/
فیلم گردییک ، سه ، شش ۱۳۹۸/۱۲/۲۹فیلم گردیWWW.filmgardi.com