ویژگی‌های WiFi 6

Wi-Fi 6 برای رسیدن به بهترین و سریعترین اینترنت در راه است
کارآیی و عملکرد بهتر همراه با ظرافت بیشتر برای اتصال پیشرفته، اولین بازی بزرگ خود را آغاز می کند، اما به طور خلاصه ، تأثیر بالقوه آن کمی پیچیده‌تر از گفتن این است که باعث شود شبکه Wi-Fi شما سریعتر شود.
البته، همه چیز سریعتر از گذشته خواهد بود. اما فراتر از اصول اولیه مانند سرعت و دامنه ، آنچه که در مورد Wi-Fi 6 بسیار مهم است این است که با چه روشی می‌تواند با توجه به تعداد روز افزون روترها و دستگاههای متصل به اینترنت را کنترل کند.

ویژگی‌های WiFi 6

برخی از تفاوتهای اساسی در مورد چگونگی عملکرد در نسل جدید انتقال شبکه بی‌سیم که در سال ۲۰۱۹ وارد بازار می‌شود با افزایش سرعت و عملکرد بهتر مخصوصاً در مناطق پر ازدحام، استادیوم‌ها و منازل هوشمند و همچنین در اینترنت اشیا (IoT) به دستگاه‌های Wi-Fi CERTIFIED 6 بالاترین سطح دسترسی را می‌دهد.

Wi-Fi 6 وسیله جدیدی برای اتصال به اینترنت نیست، بلکه این یک استاندارد به روز شده است که دستگاه های سازگار، به ویژه روترها، می توانند سیگنالهای کارآمدتری را انتقال دهند.
Wi-Fi کم و بیش برای بسیاری از افرادی که در زندگی از شبکه‌های بی‌سیم استفاده نمی‌کنند بی معناست. به همین دلیل همواره تلاش برای حفظ و تأیید دستگاه‌های Wi-Fi به شیوه‌ای ساده‌تر و کاربر پسند‌تر وجود دارد. نسخه جدید، ۸۰۲٫۱۱ax، نسخه ششم ۸۰۲٫۱۱ است، بنابراین آن را Wi-Fi 6 می نامند. این روند بروزرسانی در ادامه نسل‌های قبلی صورت گرفته‌شده است. در نتیجه این، یک نسخه به روز و سازگار با نسخه قبلی Wi-Fi می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *